گزارش روز: جرو بحث دوباره مسی و ویا در زمین

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا بار دیگر در جریان بازی بارسا مقابل سلتیک، ا به خاطر اینکه داوید ویا،توپ را به او پاس نداده بر سر هم تیمی اش فریاد کشید

Lionel Messi, David Villa, Barcelona

 بار دیگر در جریان دیدار دو تیم بارسلونا و سلتیک که 4 شنبه شب در سلتیک پارک برگزار و با برد تیم میزبان همراه بود، شاهد جرو بحث لیونل مسی و داوید ویا در زمین مسابقه بودیم.
این درحالی است که پیش از این و در جریان دیدار بارسا- گرانادا در رقابت های لالیگا هم صحنه مشابهی را دیده بودیم که در دقیقه 8- آن بازی و درحالی که نتیجه بازی 0-1 بود، مسی به خاطر آنکه ویا توپ را به او نرسانده، بر سر او فریاد کشید.در آن صحنه شاهد یک بازی ترکیبی از سوی بازیکنان بارسلونا بودیم و مسی و ویا برای عبور از سد دفاعی حریف توپ را با پاسکاری جلو می بردند ولی در حالی که مسی در شرایط ایده آلی برای گلزنی بود، ویا توپ را در آن لحظه به او نرساند تا داد مسی به هوا بلند شود . مسی در آن صحنه به شدت عصبانی بود ولی بعد از بازی هم او و هم ویا اعلام کردند که مشکلی با هم ندارند و حتی در بازی های بعدی بارسا، گلهای تیمشان را با هم جشن گرفتند.
درجریان بازی 4شنبه شب سلتیک هم شاهد صحنه مشابهی بودیم. ویا برای حمایت از مسی رو به جلو حرکت کرده بود ولیونل مسی هم از اینکه هم تیمی اش توپ را درموقع ایده آل برایش ارسال نکرده عصبانی بود. ولی ویا که می دانست مسی در انتظار توپ او بوده، بعد از خشم مسی، به او نگاه نکرد و از تلاقی نگاه هایشان امتناع کرد. در این لحظه مسی با حرکت دستانش به ویا گفت که چرا توپ را به او پاس نداده و ویا در پاسخ او به این نکته اشاره کرد که خودش شرایط خوبی برای شلیک کردن توپ داشته.
طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس، این جرو بحث حدود 45 ثانیه به طول انجامید و با پرتاب کردن توپ توسط دروازه بان سلتیک به پایان رسید. درکنفرانس خبری پایانی بازی هم خبرنگاران از تیتو ویلانووا در مورد این برخورد سوال کردند ولی مربی بارسا اعلام کرد که چنین صحنه ای را ندیده و کسی نیزدراین باره صحبت نکرد و اطلاعات دقیق تری دراین باره منتشر نشده
...
نویسنده : نیما کثیری بازدید : 106 تاريخ : جمعه 19 آبان 1391 ساعت: 20:17