گزارش تمرین بارسا 17/10/2012

ساخت وبلاگ
چکیده : بارسا دیروز در شرایطی تمرین كرد كه بسیاری از بازیكنان ملی پوش،برگشته بودند.در این تمرین،والدس،آلبا،ب... با عنوان : گزارش تمرین بارسا 17/10/2012 بخوانید :

بارسا دیروز در شرایطی تمرین كرد كه بسیاری از بازیكنان ملی پوش،برگشته بودند.در این تمرین،والدس،آلبا،بوسكتس،ژاوی،اینیستا،فابرگاس،پدرو و ویا از اسپانیا،آدریانو از برزیل و مارك بارترا و مونتویا از تیم زیر 21 سال اسپانیا،به تمرینات بازگشتند.

غایبان این تمرین،مسی،ماسكرانو،الكسیس و سانگ بودند كه امروز بعد از ظهر به تمرینات باز خواهند گشت.خوش اومدی آندرسستارگان اسپانیایی ملی پوش،درحال تمرین گروهیتیتو،در لا به لای دستان یكی از بازیكنانمی بخشیم كه پشتتون به ماستتمرینات آماده سازی بزرگانویا در مقابل....در مقابل كی؟؟سرجی روبرتو یكی از امیدهای آینده های درخشان بارسابه به! چه عكس،هنری شدهخالكوبی های دست ویكی جدیده؟؟ تا حالا ندیده بودم!اجتماعی از آینده سازان تیمبه!!! جرارد خان گل و سنبل هم كه هستخوبی جرارد؟جونم سسك!!و این است،راز تیكی تاكای ناب بارساییاین چمن روی شیبه! یه موقع قد پدرو رو با بوسكتس مقایسه نكنین كه مث من برای چند لحظه هنگ میكنین!تیو و مونتویا انگار خیلی با هم رفیقن!
اخبار بارسا، بازیکنان بارسا، عکس های بارسایی ، ,...
نویسنده : نیما کثیری بازدید : 356 تاريخ : پنجشنبه 16 آذر 1391 ساعت: 21:43